Navigace

Kariéra

Účetní referent

Pro naši společnost právě nyní hledáme do hlavního pracovního poměru kolegu na pracovní pozici "Účetní referent".

Co vás čeká

  • Zápis a účtování faktur přijatých včetně dobropisů přijatých
  • Sestavování ekonomický podkladů pro vedení společnosti
  • Účtování a kontrola pokladny, zálohy přijaté i vydané, daňové doklady k zálohám
  • Majetek společnosti (zařazení, vyřazení, odpisy)
  • Sledování salda pohledávek a závazků
  • Inventarizace svěřených účtů
  • Ve spolupráci s hlavní účetní dále zpracování DPH a KH, příprava podkladů pro podání na FÚ
  • Zpracování interních dokladů (časové rozlišení, dohady, aktivace, různá přeúčtování a zúčtování, leasingy)
  • Spolupráce na přípravě na auditu
  • a mnoho dalšího...

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • Minimálně SŠ vzdělání ekonomického směru
  • Předchozí praxi na účetní pozici alespoň 3 roky
  • Přehled a zkušenost s účtováním
  • Dobrou orientaci v účetní a daňové problematice
  • Zodpovědnost, samostatnost, pečlivost, flexibilita, aktivní přístup
  • Uživatelská znalost MS Office

Výhodou bude, pokud budete umět

  • Práce v účetním programu Helios Orange - není podmínkou, rádi zaučíme
  • Zkušenost se samostatným vedením účetnictví výhodou

Co vám můžeme nabídnout

  • Zajímavé stabilní finanční ohodnocení
  • Flexibilní pracovní dobu (jádro od 8:00 do 13:00)
  • Příspěvek na stravování - stravenky v hodnotě 131 Kč
  • Příspěvek na dopravu
  • 5 týdnů dovolené
  • Notebook a po zapracování možnost příležitostně práce na home office
  • Vzdělávací kurzy a školení
  • Po zapracování životní pojištění
  • Možnost rozvoje a učení se nových věcí
  • Práci ve skvělém kolektivu a příjemném prostředí

Sales representative - obchodní zástupce

V současné době nabízíme atraktivní pracovní pozici v obchodním oddělení.

Co vás čeká

  • Samostatná obchodně/technická pozice
  • Vyhledávání nových obchodních příležitostí v ČR i zahraničí (služební cesty)
  • Tvorba kalkulací a cenových nabídek
  • Tvoření řešení na míru
  • Péče o stávající zákazníky
  • Možná účast na veletrzích 4x ročně
  • Aktualizace webových stránek, facebook, propagační materiály a tisk
  • Získání školení produktových znalostí i soft skills

Co od Vás čeká MSV

  • SŠ/VŠ vzdělání elektro - technického směru výhodou, není podmínkou
  • Zkušenosti s prodejem a obchodním jednáním (min 3 roky)
  • Komunikační a organizační schopnosti
  • Uživatelská znalost PC (MS Windows, MS Office)
  • Ochota cestovat v rámci ČR i zahraničí
  • Ochota se učit nové věci
  • Znalost Aj na komunikativní úrovni
  • Orientace v kolejové či průmyslové technice výhodou
  • Profesionalitu

  • Flexibilní pracovní dobu
  • Notebook, mobilní telefon
  • Jazykové kurzy

Konstruktér elektroniky

Pro naši společnost právě nyní hledáme do hlavního pracovního poměru kolegu na dlouhodobou pracovní pozici "Konstruktér elektroniky" a to pro pracoviště ve Studénce.

Hledáme příjemného kolegu, se zaměřením na elektroniku, který je komunikativní a dokáže pracovat v týmu.

Co vás čeká

  • Samostatné řešení vývojových úkolů
  • Vývoj nových výrobků
  • Koordinace výroby vzorků a prototypů
  • Spolupráce při vývoji s konstruktéry mechaniky, pracovníky TPV a zkušebními techniky
  • Součinnost se všemi úseky v MSV elektronika

  • VŠ\SŠ vzdělání elektrotechnického směru
  • Požadovaná praxe výhodou, vhodné i pro absolventy
  • Velmi dobrá znalost návrhových systémů pro tvorbu schémat elektronických zařízení a návrh PCB (Používáme návrhový systém Altium Designer)
  • Samostatnost při navrhování nových výrobků a kreativita při jejich tvorbě
  • Znalost principů a zásad při návrhu schémat a PCB, umět je aplikovat
  • Znalost práce s měřící technikou (osciloskopy, spektrální analyzátory…)
  • Ochotu dále se vzdělávat a učit se novým věcem
  • Orientace v technické dokumentaci
  • Znalost ostatních kancelářských aplikací MS Office
  • Znalost AJ min. na úrovni čtení technické dokumentace

Vítáme pečlivost, schopnost systematické práce, samostatnost, vysokou míru zodpovědnosti

  • Zajímavé finanční ohodnocení + osobní odměny
  • Flexibilní pracovní dobu (pevná část od 8:00 - 13:00)
  • Příspěvek na stravování (131,-/den)
  • Firemní a teambuildingové akce
  • Přátelské a neformální pracovní prostředí
  • Parkování v areálu firmy