Navigace

Dne 1. února nastoupil do funkce generálního ředitele Radek Škrobánek, který má bohaté zkušenosti z oblasti kolejové techniky a mobilních systémů.

Radek Škrobánek zahájil svou profesní kariéru v Moravskoslezské vagonce v konstrukčním oddělení již v roce 1991. Do MSV elektroniky nastoupil shodou okolností přesně před 20 lety, také 1. února, jako obchodní zástupce. Po několika letech se stal vedoucím divize výroby rozváděčů. Toto, tehdy nové oddělení, se pod jeho vedením stalo důležitou součástí naší společnosti.

Po úspěšném období ve výrobě rozváděčů se vrátil zpět na obchodní oddělení na pozici obchodního ředitele, ve které setrval téměř šest let. Během tohoto období se spolupodílel na vedení významných projektů společnosti a také se v tomto období podařilo MSV elektronice zdvojnásobit obrat. Před necelým rokem se Radek Škrobánek na krátkou dobu přesunul do mateřské společnosti AŽD Praha, kde získal zcela nové zkušenosti a jiný pohled na věc. Nyní se s radostí vrací zpět k nám jako generální ředitel, připraven zúročit své letité zkušenosti a realizovat své vize do rozvoje naší firmy.

Věříme, že s Radkem Škrobánkem v čele budeme pokračovat v úspěšné cestě, zlepšovat naše produkty a poskytovat vynikající služby našim zákazníkům.

Nový generální ředitel: Radek Škrobánek nastupuje do čela společnosti