Navigace

Rozšiřujeme naše výrobní kapacity o více než 2000 m2!

S hlavním záměrem proměny a obnovy bývalé pekárny č.p. 652 ve Studénce, jsme se rozhodli rozšířit naši výrobní činnost v oblasti elektroniky. Toto revoluční rozšíření zahrnuje nejen výrobní prostory, ale také modernizaci a efektivní využití celého objektu.

Naše stavební práce jsou důkladné a zaměřujeme se na každý detail. Plánujeme komplexní opravy střech, interiérů a fasády. Důležitým aspektem je také zateplení podlah a stropů, což nám pomůže optimalizovat vnitřní klima pro naši výrobní činnost.

Jsme hrdí na to, že naše přístupnost k životnímu prostředí je zásadní. Proto instalujeme moderní technologie, které nám umožní využívat přírodní zdroje energie. Fotovoltaické panely a tepelná čerpadla budou součástí našeho ekologicky šetrného přístupu. Systém technologie rekuperace vzduchu nám pomůže optimalizovat využití energie, zatímco ochrana životního prostředí bude i nadále stát v popředí našich cílů.

Jednou z našich nejnovějších investic je moderní automatická osazovací linka MYDATA. Tato inovativní technologie, doplněná o skladovací věže s řízenou atmosférou, nám umožní zvýšit efektivitu našeho výrobního procesu. Díky pokročilému systému traceability budeme schopni sledovat a řídit každou fázi výroby. Tímto způsobem jdeme ruku v ruce s konceptem Průmyslu 4.0 a směřujeme k plné digitalizaci a automatizaci naší výrobní činnosti.

Jsme nadšeni tím, co budoucnost přináší, a těšíme se, že vám brzy představíme naše nové výrobní prostory plné inovací a špičkových technologií.