Navigace

Na začátku letošního roku jsme uvedli do provozu novou vývojovou zkušebnu pro vývoj a výzkum elektronických zařízení určených pro drážní průmysl i mimo něj. S touto moderní zkušebnou jsme schopni nabídnout testování, ověřování, měření a posouzení elektronické bezpečnosti, elektromagnetické kompatibility, klimatické zkoušky a fotometrii s kolorimetrii. Těší nás, že tuto možnost mohou využívat zájemci z řad veřejnosti, obchodní partneři a další společnosti.

Naše zkušebna je vhodná pro provádění ověřování vlastností výrobků před samotnými certifikovanými zkouškami. Je vybavena pro testovaní elektromagnetické komptability (EMC), klimatickými komorami, goniometrem a dalším měřicím zařízením, které nám umožňuje provádět měření dalších veličin. Podrobné informace o naší zkušebně budou brzy k dispozici na našich webových stránkách.

Máme novou zkušebnu