close PF2017

Zvýšení efektivnosti při zpracování kabelů

Naše firma se kromě vývoje a výroby elektroniky zabývá také výrobou rozváděčů a kabelových svazků, kde práce s kabely a vodiči je na denním pořádku. Z důvodu zvýšení efektivnosti práce se pro tento výrobní sektor zakoupila nová technologie, reagující na zvýšení efektivity při zpracování požadavků konkrétních aplikací nebo zákazníků. Zařízení MegaStrip 9650 od firmy SCHLEUNIGER představuje systém pro automatické stříhání a odizolování velkého rozsahu kabelů a vodičů. Stroj je řešen modulárně s vícepolohovou hlavou pro vícestupňové operace. Jeho součásti je také inkoustová hlava pro značení povrchu kabelů již v průběhu procesu. Pracovní nože SmartBlade™ umožňují rychou práci obsluhy při jejich výměně a tak i zkrácení mezioperačního času na minimum.


Megastrip 9650

Zpět na aktuality