close PF2017

Zásuvky z MSV elektroniky pro mezinárodní dopravu

Firma MSV elektronika s.r.o. se podílí na dodávkách komponent pro modernizované vozy, které budou ČD a DB (Deutsche Bahn) provozovat na trase Praha-Berlín-Hamburk. Modernizaci celkem 71 vozů, učených pro tuto linku, získala společnost Škoda Transportation. MSV elektronika s.r.o. podporuje modernizaci dodávkou napájecích zásuvek pro drobnou elektroniku, které kombinují standardní napájecí zásuvky na 230 V 50 Hz s USB zásuvkami. Kombinace obou typů zásuvek byla použita s ohledem na současný trend používání elektroniky (chytrých telefonů, tabletů,…) a zvýšení komfortu cestování. Oba typy zásuvek jsou instalovány jak do vozů první třídy (Ampz 143), tak i do vozů druhé třídy (Bmz 241).

BKS04/A BKS04/A

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zdroj foto:

– www.novinky.cz
- www.skoda.cz

Zpět na aktuality