close PF2017
Chci vidět reference

Výroba elektroniky

Návrh a vývoj

Provádíme zakázkový vývoj elektronických zařízení pro různá průmyslová odvětví. Většinou se jedná o řídící, regulační a automatizační techniku, měření elektrických a neelektrických veličin, sběr a zpracování dat.

Zákazník si může u nás nechat navrhnout jak pouze HW část zařízení, tak také kompletní vývoj i s vytvořením firmwarové aplikace (v případě použití mikroprocesorů).

Při vývoji elektronického zařízení nabízíme také možnost dodání funkčních vzorků a následných prototypů elektronického zařízení.

#
#

Od návrhu k výrobě

V případě sériové výroby jsme schopni kapacitně zajistit našim zákazníkům malou, střední ale také velkosériovou výrobu a to včetně výroby DPS, osazení SMT technologií či klasicky, oživování, zahořování, testování, lakování a kompletaci.

#

Návrh a vývoj

Oddělení návrhu a vývoje vám rádi navrhneme schéma zapojení, výkres plošného spoje, osazovací předpis, soupis materiálu či výkres mechanické konstrukce daného zařízení.

#

Mechanické části

V případě, kdy potřebujete vyvinout také mechanické řešení konstrukce elektronického zařízení nabízíme možnost ve spolupráci se státní zkušebnou posouzení shody výrobku z hlediska elektromagnetické kompatibility (EMC) a elektrické bezpečnosti dle příslušných norem v ČR. Mechanické části navrhujeme a konstruujeme v programu Solid Edge.

#

ALTIUM DESINGER

Návrh a optimalizaci DPS provádíme v návrhovém systému ALTIUM DESIGNER. Ten se řadí mezi profesionální programy a přestavuje zcela novou generaci návrhových systémů, protože integruje většinu činností spojených s návrhem elektroniky do jednoho programu. Umožňuje tak lepší provázanost dat jednotlivých částí návrhu bez nutnosti používat různá uživatelská rozhraní.

Chcete-li se nás na cokoli zeptat nebo nám poslat poptávku - kontaktujte nás.

Prosím vyplňte antispam captcha

Nejpozději do dvou pracovních dnů vás budeme kontaktovat. Děkujeme.

Přímý kontakt

Ing. Radek Škrobánek
Obchod

+420 556 455 334
+420 777 750 968
radek.skrobanek@msvelektronika.cz