close PF2017
Chci vidět reference

Výroba elektroniky

Nabízené služby

Nabízíme vám komplexní řešení poskytovaných služeb v oblasti zakázkové výroby elektroniky od A do Z a to včetně zajištění materiálu.

Vyvíjíme elektronická zařízení, optimalizujeme návrhy DPS a vyrábíme jednovrstvé a dvouvrstvé DPS.

Osazujeme a pájíme desky plošných spojů klasickými vývodovými součástkami i SMD součástkami SMT technologií.

Vyrábíme, oživujeme a kompletujeme elektronické sestavy a zařízení.

#

Vzorky a ověřovací série

Aby byla sériová výroba co nejkvalitnější a nejefektivnější, je vhodné provést předchozí výrobu vzorků.
Jejich výrobě věnujeme maximální pozornost, protože jsme si na základě získaných dlouholetých zkušeností vědomi důležitosti tohoto kroku před zahájením sériové výroby.
Disponujeme zahořovací pecí a klimatickou komorou.

#

Vývoj a návrh, optimalizace DPS

Provádíme zakázkový vývoj elektronických zařízení pro různá odvětví průmyslu. Vývoj zahrnuje oblast jak HW tak SW. Oddělení Návrhu a vývoje vám také individuálně navrhne technologii výroby k jednotlivým zakázkám. Přímo u nás vám vyrobíme jednovrstvé či dvouvrstvé DPS, popř. zajistíme výrobu vícevrstvých DPS přesně dle vaší kompletní specifikace.

#

Nákup součástek

Zajistíme vám materiál potřebný pro vaše výrobky a jeho evidenci. Tímto krokem vám ušetříme čas a spoustu starostí spojených s administrativou nákupu součástek.

#

SMT osazování

SMD součástky osazujeme na zcela nové a moderní automatické lince MYDATA MY100LXe. Strojní tisk pájecí pasty za pomocí Jet Printu MYDATA MY500 provádíme přímo na DPS a to bez planžetu!

#

Klasické osazování a kompletace DPS

Nabízíme vám také klasické osazování desek plošných spojů. Vaše výrobky jsme schopni zapájet nejen ručně, ale i na pájecí vlně a to jak olovnatou, tak také bezolovnatou technologií.

#

Oživování a testování

Na pracovišti oživování vaše výrobky oživíme, nainstalujeme firmware a provedeme požadované testy a zkoušky dle vašich požadavků. Testování provádíme formou různých druhů měření, funkčních testů i testovacím software. Vše pečlivě evidujeme za pomocí informačního systému.

#

Montáž a kompletace výrobku

Váš výrobek umíme také odborně zkompletovat. Toto řešení je na základě našich zkušeností vždy levnější a pohodlnější variantou pro naše stávající zákazníky.

#

Balení a distribuce

Zajistíme, aby měl váš výrobek zajištěno to nejlepší možné balení, které ho maximálně ochrání během transportu. Snažíme se vždy o to, aby k vám byl výrobek doručen vždy včas a hlavně bezpečně.

Chcete-li se nás na cokoli zeptat nebo nám poslat poptávku - kontaktujte nás.

Prosím vyplňte antispam captcha

Nejpozději do dvou pracovních dnů vás budeme kontaktovat. Děkujeme.

Přímý kontakt

Ing. Radek Škrobánek
Obchod

+420 556 455 334
+420 777 750 968
radek.skrobanek@msvelektronika.cz