close PF2017

Trako 2015 – Gdaňsk, Polsko

Ve dnech 22.-25.9.2015 se v polském Gdaňsku konal jedenáctý ročník mezinárodního veletrhu železniční techniky TRAKO 2015, kterého se jako vystavovatel účastnila i naše firma. MSV elektronika s.r.o. vystavovala ve společném stánku s firmou CZ LOKO, a.s.

Veletrh se v Polsku koná každé dva roky a po roce se střídá s německým veletrhem InnoTrans. Veletrhu se účastní přední výrobci železniční techniky nejen z Polska, ale i z ostatních zemí Evropy. Současně se mezi návštěvníky objevuje mnoho firem, které hledají nové obchodní příležitosti.

Expozice naší firmy byla letos zaměřena především na prezentaci vnějších LED světel pro kolejová vozidla, které byly fyzicky vystaveny a zároveň osvětlovaly expozici stánku. Návštěvníkům byl prezentován také zbytek portfolia výrobků MSV elektronika s.r.o..

Tímto bychom chtěli poděkovat všem za navštívení našeho stánku a za projevený zájem o naše produkty.

BKS04/ABKS04/A
BKS04/ABKS04/A

Zpět na aktuality