close PF2017

Slavíme 20. let

MSV elektronika s.r.o. v tomto roce slaví již dvacet let své existence. K této slavnostní příležitosti uspořádalo vedení firmy dne 8.4. v sále Dělnického domu ve Studénce společenský večer pro své zaměstnance, jejich rodinné příslušníky a významné obchodní partnery.

Úvodní slovo si vzali pan Jan Hula, generální ředitel společnosti, a pan Vladimír Kubánek, jednatel a výrobní ředitel, kteří shrnuli historii firmy do hlavních milníků, představili vize do budoucna a současně odměnili prvního zaměstnance, který stále ve firmě pracuje na pozici vedoucího výroby elektroniky, pana Dušana Pončíka.

Zbytkem večera provázel moderátor Radek Erben a kapela Rivieras Show Band. V průběhu večera vystoupili další speciální hosté: Zpěvačka a držitelka ceny Thálie, paní Hana Fialová, Pavol Habera Trio či skupina Mandrage. Dále se o zábavu postarala dvojice uskupení Cirkus trochu jinak, barmanská show a místní DJ Paul Doctor.

Děkujeme vedení společnosti za nezapomenutelný zážitek :-)

MSV 20. let
MSV 20. let

 

Zpět na aktuality