close PF2017
Показать ссылки

Kariéra

MSV elektronika je výrobcem a dodavatelem širokého sortimentu elektronických komponent pro aplikace na kolejových vozidlech. Disponuje širokým týmem vlastních i externích pracovníků s dlouholetými zkušenostmi v oblasti vývoje HW a SW pro nasazení v dopravě. Svým zákazníkům poskytuje individuální přístup dle jejich potřeb a zajišťuje jim technickou podporu na vysoké úrovni. Díky vlastnímu výzkumu a vývoji, těsně propojeného s výrobou garantuje vysokou kvalitu svých produktů. Aktuálně nabízíme následující pracovní pozice:

V odkazech výše naleznete informace a požadavky k nabízeným pracovním pozicím.

Pro komunikaci prosím použijte níže uvedený kontakt, kam můžete zaslat Váš profesní životopis, případně požádat o doplňující informace k nabízeným pracovním pozicím.

Kontakt:

+420 556 455 332

martina.limova@msvelektronika.cz

msvelektronika@msvelektronika.cz

Odesláním Vašeho životopisu a souvisejících dokumentů na e-mailovou adresu společnosti MSV elektronika s.r.o. výslovně souhlasíte se zpracováním a uchováním veškerých svých osobních údajů a to v souladu se zákonem č.101/2000 Sb. v platném znění. Tyto údaje poskytujete společnosti MSV elektronika s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování pracovního poměru.