close PF2017
Kontaktujte nás

Reference - přehled realizovaných zakázek

Produkty MSV elektronika s.r.o. slouží k řízení a ovládání systémů kolejových vozidel např. pro České dráhy ČD, Správu železničních dopravních cest SŽDC, Slovenské železnice ŽSSK, Finské železnice VR, Litevské železnice LG, Ukrajinské železnice UZ, Polské státní dráhy PKP, Maďarské železnice MÁV.

#

Elektrické jednotky Škoda Vagonka

MSV elektronika se podílí na dodávkách komponent a subsystémů pro elektrické motorové jednotky, vyráběné společností Škoda Vagonka.

Chci vidět tyto reference
#

Elektrické lokomotivy

MSV elektronika s.r.o. se podílí na projektování řídících systémů a jejich dodávkách pro elektrické lokomotivy pro osobní a nákladní kolejovou přepravu.

Chci vidět tyto reference
#

Dieselelektrické lokomotivy

MSV elektronika se podílí na modernizacích řady dieselelektrických lokomotiv pro osobní a nákladní přepravu. Při modernizacích spolupracuje na zpracování projektů elektro a zpracovává projekty řídících systémů. Pro vozidla dodává MSV elektronika řídící systémy, displeje strojvůdce, modluy CAN pro distribuované řízení a sběr dat, klávesnice strojvůdce typu ARR (pro automatickou regulaci rychlosti) nebo ARR / AVV (rozšíření o automatické vedení vlaku). Všechny řídící systémy umožňují násobné řízení pomocí UIC kabelu ve standardu WTB nebo NVL (národní vlaková linka ČD). Vedle řídících systémů je dodávána řada elektronických komponent návěstní světla LED, reflektory LED, komponenty pro hovorové spojení v soupravě aj.

Chci vidět tyto reference
#

Motorové vozy a motorové jednotky

MSV elektronika se podílí na novostavbách i modernizacích řady motorových vozů, kdy zpracovává nebo spolupracuje na zpracování projektů elektro a zpracovává projekty řízení subsystémů vozidla. Pro vozidla dodává MSV elektronika řídící systémy (stavebnice ModuRail), displeje strojvůdce, moduly CAN pro distribuované řízení a sběr dat, klávesnice strojvůdce typu ARR (pro automatickou regulaci rychlosti) nebo ARR / AVV (rozšíření o automatické vedení vlaku). Řídící systémy umožňují násobné řízení pomocí UIC kabelu ve standardu NVL (národní vlaková linka ČD). Vedle řídících systémů je dodávána řada elektronických komponent – komponenty informačního systému cestujících, komponenty subsystému WC a vodního hospodářství, ovládání vstupních, přechodových a oddílových dveří, plošin pro invalidy, elektronické moduly pro brzdový subsystém řídící jednotky elektronického protismyku, návěstní světla LED, vystrojené rozvaděče i pulty strojvedoucího.

Chci vidět tyto reference
#

Osobní vozy

MSV elektronika se podílí na modernizacích řady osobních vozů. Při modernizacích zpracovává nebo spolupracuje na zpracování projektů elektro a zpracovává projekty řízení subsystémů vozidla. Pro vozidla dodává MSV elektronika vozidlové počítače, komponenty subsystému WC a vodního hospodářství, ovládání vstupních, přechodových a oddílových dveří, plošin pro invalidy, elektronické moduly pro brzdový subsystém řídící jednotky elektronického protismyku, řízení magnetické brzdy, návěstní světla LED i vystrojené rozvaděče.

Chci vidět tyto reference
#

Řídící vozy

MSV elektronika se podílí na modernizaci řídících vozů, do kterých dodává moduly nadřazeného řízení CRV_AVV, které ve spolupráci s řídícím počítačem vozidla realizují součinnost brzd a umožňují jízdu v režimech s automatickou regulací rychlosti a automatickým vedením vlaku. Taktéž dodává elektronické protismyky, pulty strojvedoucího včetně zabudovaných klávesnic a displejů, rozváděče, informační systémy cestujících, návěstní LED svítidla, řídící jednotky dveří, plošin a WC buňek včetně signalizačních panelů a stavoznaků.

Chci vidět tyto reference
#

Speciální vozy

MSV elektronika se podílí na projektování elektrické výzbroje speciálních vozidel a jejich řídících systémů i na vlastních dodávkách elektronických komponent a elektromechanických celků.

Chci vidět tyto reference