close PF2017

Projekt elektrovýzbroje modernizovaného vozu 842

MSV elektronika zpracovala projekt elektro modernizace vozu a jeho řídícího a informačního systému.

Řídící systém s jednotkami decentralizovaného řízení umožňuje jízdu v režimu automatické regulace rychlosti i automatického vedení vlaku s lokalizací polohy pomocí magnetických informačních bodů na trati a GPS. Násobné řízení je ve standardu NVL. Pro zobrazování údajů z tachografu jsou využity displeje strojvůdce.

Informační systém cestujících se skládá z optické a akustické části. Vůz je vybaven vnějšími tabulemi na stranách vozidla, vnitřními tabulemi, vlakovým rozhlasem a prostředky komunikace cestujícího se strojvůdcem.

Pro modernizované vozy dodala MSV elektronika vedle komponent řídícího a informačního systému vystrojené rozvaděče a pulty, řízení topení, řízení WC a vodního hospodářství, návěstní světla LED a elektronický protismyk ASS06.