close PF2017

Nově vyvinutý dálkový světlomet BKS11

MSV elektronika vyvinula dálkový světlomet BKS11 pro drážní vozidla. Jako zdroj světla jsou v tomto reflektoru použity výkonové LED diody, požadované optické parametry zajišťují skleněné čočky a pokovený odražeč.

Světlo BKS11 je vyráběno v několika HW variantách a může pracovat v režimu dálkového reflektoru, bílého návěstního světla a červeného návěstního světla. Ve všech režimech jsou splněny požadavky normy ČSN EN 15153-1 pro drážní aplikace a je certifikováno dle TSI.

Mechanika reflektoru BKS11 je konstruována z hliníkových odlitků a bezpečnostním sklem, krytí je IP67.

Reflektory jsou použity na modernizovaných revizních vozech MVTV2.2, lokomotivách 753.6 a 744, ověřování probíhá na elektrické jednotce ř. 471.

744753

Zpět na aktuality