close PF2017
Chci vidět reference

Kontaktujte nás

+420 556 455 330
+420 777 750 970

Sídlo a provozovna

MSV elektronika s.r.o.

Kompletní řešení elektroniky pro vaše
drážní vozidlo
Poštovní 662
742 13, Studénka
Česká republika

IČO: 25371274
DIČ: CZ25371274

Vedení firmy

RNDr. Jan Hula

ředitel společnosti, jednatel společnosti

+420 556 455 333
+420 602 785 406

jan.hula@msvelektronika.cz
Ing. Petr Svoboda

technický ředitel

+420 556 455 340
+420 604 980 833

petr.svoboda@msvelektronika.cz
Ing. Vladimír Kubánek

výrobní ředitel, jednatel společnosti

+420 556 455 350
+420 602 793 068

vladimir.kubanek@msvelektronika.cz

Sekretariát

Lucie Tancerová

sekretariát

+420 556 455 330 - telefon
+420 777 750 970 - mobil
+420 556 455 331 - fax

msvelektronika@msvelektronika.cz
Ing. Eva Svobodová

personální oddělení

+420 556 455 332 - telefon

+420 556 455 331 - fax

eva.svobodova@msvelektronika.cz

Účetní oddělení

Jana Krbcová

účetní

+420 556 455 339

ucetni@msvelektronika.cz

Obchod

Ing. Radek Škrobánek

obchodní ředitel

+420 556 455 334
+420 777 750 968

radek.skrobanek@msvelektronika.cz
Ing. Blahoslav Socha

obchodní manažer

+420 556 455 335
+420 702 287 588

blahoslav.socha@msvelektronika.cz

Technický úsek

Ing. Petr Svoboda

technický ředitel

+420 556 455 340
+420 604 980 833

petr.svoboda@msvelektronika.cz
Ing. Igor Klos

vedoucí projektant elektro

+420 556 455 380
+420 606 094 507

igor.klos@msvelektronika.cz
Ing. Petr Hrudička

projektant elektro

+420 556 455 381
+420 724 087 819

petr.hrudicka@msvelektronika.cz
Radim Marek

vývoj a konstrukce HW

+420 556 455 341
+420 606 094 508

radim.marek@msvelektronika.cz
Ing. Tomáš Richter

vývoj a konstrukce SW

+420 556 455 343
+420 606 094 506

tomas.richter@msvelektronika.cz
Luboš Bartoš

projektant elektro

+420 556 455 382
+420 724 345 694

lubos.bartos@msvelektronika.cz

Výrobní úsek

Ing. Vladimír Kubánek

výrobní ředitel, jednatel společnosti

+420 556 455 350
+420 602 793 068

vladimir.kubanek@msvelektronika.cz
Dušan Pončík

výroba a osazování DPS

+420 556 455 351
+420 737 188 946

dusan.poncik@msvelektronika.cz
Martin Kučírek

výroba DPS

+420 556 455 360
+420 777 699 821

martin.kucirek@msvelektronika.cz
Tomáš Benda

výroba rozvaděčů

+420 556 455 370
+420 606 787 584

tomas.benda@msvelektronika.cz
Robert Paluzga

výroba mechanických dílů

+420 556 455 378

robert.paluzga@msvelektronika.cz


Servis a opravy

Martin Kuděla

vedoucí servisu

+420 556 455 366
+420 725 463 616

martin.kudela@msvelektronika.cz
Jan Kuděla

servis elektrických lokomotiv

+420 556 455 366
+420 606 641 649

kudelaj@msvelektronika.cz
Jan Honěk

servis motorových lokomotiv

+420 556 455 366
+420 601 557 356

jan.honek@msvelektronika.cz
Petr Vašíček

zkušebna

+420 556 455 365
+420 777 750 969

petr.vasicek@msvelektronika.cz
Vojtěch Skotnica

zkušebna

+420 556 455 365
+420 601 557 396

vojtech.skotnica@msvelektronika.cz
Lucie Tancerová

opravy a reklamace – příjem objednávek

+420 556 455 330

msvelektronika@msvelektronika.cz
Veškerá garanční hlášení zasílejte na:

servis@msvelektronika.cz


Expedice

Miroslav Gromann

expedice sklad

+420 556 455 355

miroslav.gromann@msvelektronika.cz

Pobočka Jihlava

Martin Svoboda

projekční a servisní kancelář

+420 606 094 504

Pávovská 2403, Jihlava
586 02

martin.svoboda@msvelektronika.cz