close PF2017
Chci vidět reference

Technolog výroby mech.dílů a povrch.úprav

Informace k pracovní pozici Technolog výroby mech.dílů a povrch.úprav:

Co Vás čeká:

  • Zpracování návrhů výroby mech. dílů a jejich povrchové úpravy
  • Příprava dokumentace/podkladů pro výrobu, zpracování technologických postupů
  • Evidence a aktualizace produktu a dokumentace v IS Helios – TPV modul, sklady, řízení výroby
  • Zajišťování potisku, nálepek a fotodokumentace
  • Návrh, vyhledávání a komunikace s kooperujícími firmami, řešení neshod
  • Práce v konstrukčním programu na bázi CAD systémů – tisk výkresů, prohlížení

Co od Vás čeká MSV:

  • SŠ vzdělání strojírenského zaměření
  • Zkušenosti na obdobné pozici nebo praxe v technickém oboru (alespoň 2 roky)
  • Orientace v technické dokumentaci, asertivita, pečlivost.
  • Znalost programu Helios, Corel výhodou
  • Schopnost týmové spolupráce, komunikativnost a zodpovědnost
  • Znalost cizího jazyka vítána (AJ, NJ)

Co nabízíme navíc:

  • Zajímavé finanční ohodnocení + osobní odměny
  • Flexibilní pracovní dobu (pevná doba od 8:00 – 13:00)
  • Příspěvek na stravování – stravenky
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na dopravu
  • Vzdělávací kurzy a školení
  • Jazykové kurzy
  • Po zapracování životní pojištění
  • Firemní a teambuildingové akce
  • Přátelské a neformální pracovní prostředí
  • Parkování v areálu firmy
  • A k tomu všemu dobrou kávu :-)