close PF2017
Chci vidět reference

Programátor SW

Informace k pracovní pozici Programátor SW:

Co Vás čeká:

  • Vytváření programového vybavení podle zadání, pokynů nebo běžných postupů
  • Vývoj SW pro systémy/zařízení v oblasti drážní dopravy
  • Testování programového vybavení
  • Vypracovávání dokumentace k programovému vybavení
  • Spolupráce s konstruktéry, projektanty, analytiky a testery

Co od Vás čeká MSV:

  • SŠ/VŠ elektrotechnického, IT směru
  • Základní znalost AJ pro práci s programy a dokumentací
  • Zkušenosti na obdobné pozici výhodou
  • Znalost programovacího jazyka C/C++
  • Výhodou jsou znalosti dalších programovacích jazyků jako Java, Delphi, databázové aplikace MySQL
  • Orientace v oblasti informačních technologií a analytické myšlení
  • Komunikativnost, pečlivost a zodpovědnost

Co nabízíme navíc:

  • Zajímavé finanční ohodnocení + osobní odměny
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Odměny
  • Firemní a sportovní akce
  • Příspěvek na stravování – stravenky
  • Občerstvení na pracovišti
  • 5 týdnů dovolené
  • Vzdělávací kurzy a školení
  • Jazykové kurzy
  • Po zapracování životní pojištění
  • Firemní a teambuildingové akce
  • Přátelské a neformální pracovní prostředí
  • Parkování v areálu firmy
  • Případný kariérní a platový progres