close PF2017
Chci vidět reference

Operátor technické přípravy DPS

Informace k pracovní pozici Operátor technické přípravy DPS:

Co Vás čeká:

  • Zpracování návrhů desek plošných spojů pro následnou výrobu
  • Tvorba výrobních podkladů a programů
  • Tvorba filmových matric a testování vyrobených DPS
  • Ověření a příprava výstupních dat pro výrobu DPS
  • Řešení technických otázek a komunikace se zákazníky

Co od Vás čeká MSV:

  • SŠ vzdělání elektrotechnického nebo technického směru
  • Zkušenosti na obdobné pozici výhodou
  • Orientace v technické dokumentaci
  • Znalost jednoho z CAD nástrojů pro návrh DPS (CAM 350,ALTIUM, PADS) výhodou
  • Základní znalost AJ (základy pro práci s PC programy)
  • Vítáme pečlivost, schopnost systematické práce, samostatnost, vysokou míru zodpovědnosti

Co nabízíme navíc:

  • Zajímavé finanční ohodnocení + osobní odměny
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Odměny
  • Firemní a sportovní akce
  • Příspěvek na stravování – stravenky
  • Občerstvení na pracovišti
  • 5 týdnů dovolené
  • Vzdělávací kurzy a školení
  • Jazykové kurzy
  • Po zapracování životní pojištění
  • Firemní a teambuildingové akce
  • Přátelské a neformální pracovní prostředí
  • Parkování v areálu firmy
  • Případný kariérní a platový progres