close PF2017
Chci vidět reference

Kariéra

MSV elektronika je výrobcem a dodavatelem širokého sortimentu elektronických komponent pro aplikace na kolejových vozidlech. Disponuje širokým týmem vlastních i externích pracovníků s dlouholetými zkušenostmi v oblasti vývoje HW a SW pro nasazení v dopravě. Svým zákazníkům poskytuje individuální přístup dle jejich potřeb a zajišťuje jim technickou podporu na vysoké úrovni. Díky vlastnímu výzkumu a vývoji, těsně propojeného s výrobou garantuje vysokou kvalitu svých produktů. Aktuálně nabízíme následující pracovní pozice:

  • Produktový rozpočtář  – kalkulant

  • Vývojář HW – vývoj elektronických systémů

Níže naleznete informace a požadavky k nabízeným pracovním pozicím včetně kontaktu.

Pro komunikaci prosím použijte níže uvedený kontakt, kam můžete zaslat Váš profesní životopis, případně požádat o doplňující informace k nabízeným pracovním pozicím.

Informace k pracovní pozici Produktový rozpočtář  – kalkulant:

Právě nyní hledáme šikovného kolegu/šikovnou kolegyni na pozici produktového rozpočtáře ektronických výrobků.

Co vás čeká:

  • Zpracování kalkulačních podkladů
  • Vedení technické dokumentace
  • Zpracování návrhů cen
  • Spoluutváření nových kalkulačních postupů
  • Spolupráce s ostatními útvary společnosti

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:

  • Min. SŠ vzdělání technického nebo ekonomického směru
  • Zkušenosti na obdobné pozici výhodou
  • Orientace v technické dokumentaci podmínkou (TPV)
  • Oceníme matematické a analytické myšlení
  • Vítáme pečlivost a schopnost systematické práce
  • Bude se hodit týmová spolupráce, komunikativnost a zodpovědnost
  • Znalost práce na PC (MC Excell, Word, Office) na pokročilé úrovni
  • Znalost cizího jazyka výhodou (AJ, NJ)

Co nabízíme navíc:

  • Zajímavé finanční ohodnocení + osobní odměny
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Odměny
  • Firemní a sportovní akce
  • Příspěvek na stravování – stravenky
  • Občerstvení na pracovišti
  • 5 týdnů dovolené
  • Vzdělávací kurzy a školení
  • Jazykové kurzy
  • Po zapracování životní pojištění
  • Firemní a teambuildingové akce
  • Přátelské a neformální pracovní prostředí
  • Parkování v areálu firmy
  • Případný kariérní a platový progres

Informace k pracovní pozici Vývojář HW – vývoj elektronických systémů:

Právě nyní hledáme kolegu do přátelského týmu na pozici vývojového kontruktéra HW v oblasti vývoje elektronických systémů.

  • Vývoj hardwaru pro systémy/zařízení v oblasti drážní dopravy
  • Tvorba elektronických schémat a layoutu desek plošných spojů
  • Koordinace vzorků a prototypů a zpracování výrobkové dokumentace
  • Práce s moderními technologiemi, systémy a nástroji
  • Možnost spolupráce na elektronickém předvývoji
  • Testování a validace vyvíjených produktů (klimatické testy, EMC kompatibilita apod.)
  • Práce na zajímavých projektech

  • SŠ/VŠ vzdělání elektrotechnického směru
  • Zkušenosti na obdobné pozici (min. 1 rok)
  • Zájem o práci v oboru železniční techniky
  • Znalost programu AutoCAD a Altium Designer
  • RAMS – zkušenost s návrhem bezpečnostně relevantních zařízení
  • Schopnost týmové spolupráce, komunikativnost a zodpovědnost
  • Znalost cizího jazyka vítána (AJ, NJ)

  • Firemní a team buildingové akce

Kontakt:

+420 556 455 332

lenka.sedlackova@msvelektronika.cz

msvelektronika@msvelektronika.cz

Odesláním Vašeho životopisu a souvisejících dokumentů na e-mailovou adresu společnosti MSV elektronika s.r.o. výslovně souhlasíte se zpracováním a uchováním veškerých svých osobních údajů a to v souladu se zákonem č.101/2000 Sb. v platném znění. Tyto údaje poskytujete společnosti MSV elektronika s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování pracovního poměru.