close PF2017
Chci vidět reference

Kariéra

Firma MSV elektronika hledá pro své pracoviště ve Studénce nové zaměstnance do týmu na následující pozice:

  • OBCHODNÍ ZÁSTUPCE

  • KONSTRUKTÉR/VÝVOJÁŘ HW

Níže naleznete informace a požadavky k nabízeným pracovním pozicím včetně kontaktu.

Informace k pracovní pozici OBCHODNÍ ZÁSTUPCE:

Společnost MSV elektronika hledá ambiciózního a schopného obchodníka pro prodej služeb v oblasti vývoje, výroby a osazování DPS a v oblasti výroby a vyvazování rozvaděčů pro různá průmyslová odvětví.

Popis pozice:

  • Samostatná obchodně/technická pozice
  • Vyhledávání nových obchodních příležitostí na území ČR
  • Tvorba kalkulací a cenových nabídek
  • Péče o stávající zákazníka

Požadujeme:

  • SŠ/ VŠ vzdělání technického nebo ekonomického směru
  • Zkušenosti s prodejem a obchodním jednáním
  • Uživatelská znalost PC (MS Windows, MS Office)
  • Ochota cestovat v rámci ČR
  • Znalost cizího jazyka vítána (AJ, NJ)

Nabízíme:

  • HPP ve společnosti s 20-ti letou tradicí
  • Motivující finanční ohodnocení : fixní + provizní složka závislá na výsledcích
  • Zaměstnanecké benefity, týden dovolené navíc
  • Nástup možný ihned

Informace k pracovní pozici KONSTRUKTÉR/VÝVOJÁŘ HW:

Obecné požadavky:

  • SŠ/VŠ nebo vyšší odborné vzdělání s elektrotechnickým zaměřením
  • Praxe ve tvorbě schémat a návrhu PCB
  • Schopnost týmové spolupráce
  • Komunikativnost a zodpovědnost
  • Základní znalost AJ (čtení a psaní dokumentace)
  • Zájem o práci v oboru železniční techniky vítán

Nabízíme:

  • Pružná pracovní doba
  • Práce na zajímavých projektech
  • Možnost dalšího profesního růstu
  • Práce v mladém a dynamickém týmu

Výhody:

  • Pět týdnů dovolené
  • Příspěvek na stravování
  • Odměny

Pro komunikaci prosím použijte níže uvedený kontakt, kam můžete zaslat Váš profesní životopis, případně požádat o doplňující informace k nabízeným pracovním pozicím.

Sekretariát

+420 556 455 330
msvelektronika@msvelektronika.cz

Odesláním Vašeho životopisu a souvisejících dokumentů na e-mailovou adresu společnosti MSV elektronika s.r.o. výslovně souhlasíte se zpracováním a uchováním veškerých svých osobních údajů a to v souladu se zákonem č.101/2000 Sb. v platném znění. Tyto údaje poskytujete společnosti MSV elektronika s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování pracovního poměru.